Genomineerden

Periode 4: Vakantie in eigen land

  • Nicolas Valcke

    Vakantie in eigen land.

    BE
  • Olivier Dewitte

    Vakantie in eigen land.

    BE
  • Stefan Peys

    Vakantie in eigen land.

    BE
  • Kas Christiaens

    Vakantie in eigen land.

    BE
  • Leo Adriaenssens

    Vakantie in eigen land.

    BE

Periode 4: Hobby en vrije tijd

  • Greta Raymaekers

    Hobby & vrije tijd.

    BE
  • Erard Swannet

    Hobby & vrije tijd.

    BE
  • Roger Hamblok

    Hobby & vrije tijd.

    BE
  • Dolf Henderick

    Hobby & vrije tijd.

    BE
  • Raymond Widawski

    Hobby & vrije tijd.

    BE

Periode 4: Dieren

  • Filip Merveillie

    Dieren.

    BE
  • Filip Verelst

    Dieren.

    BE
  • Eric Ostermann

    Dieren.

    BE
  • Peter Ryngaert

    Dieren.

    BE
  • Jacques Delplan

    Dieren.

    FR

Periode 4: Architectuur & Technologie

  • Robert Boons

    Architectuur & technologie.

    BE
  • Sophie Schmids

    Architectuur & technologie.

    BE
  • Paul Vanhaute

    Architectuur & technologie.

    BE
  • Kristof Ven

    Architectuur & technologie.

    BE
  • Luc Verhoeven

    Architectuur & technologie.

    BE

Periode 3: Vakantie in eigen land

  • Greta Raymaekers

    Vakantie in eigen land.

    BE
  • Eric Tkindt

    Vakantie in eigen land.

    BE
  • Raymond Widawski

    Vakantie in eigen land.

    BE
  • Paul Vanhaute

    Vakantie in eigen land.

    BE
  • Daniel Vanlandschoot

    Vakantie in eigen land.

    BE

Periode 3: Hobby en vrije tijd

  • Luc Verhoeven

    Hobby & vrije tijd.

    BE
  • Eduard Vankelst

    Hobby & vrije tijd.

    BE
  • Philippe Vanmol

    Hobby & vrije tijd.

    BE
  • Erard Swannet

    Hobby & vrije tijd.

    BE
  • Freddy Quaghebeur

    Hobby & vrije tijd.

    BE

Periode 3: Dieren

  • Sophie Schmids

    Dieren.

    BE
  • Kas Christiaens

    Dieren.

    BE
  • Katrien Seynaeve

    Dieren.

    BE
  • Dolf Henderick

    Dieren.

    BE
  • Robert Boons

    Dieren.

    BE

Periode 3: Architectuur & Technologie

  • Stefan Peys

    Architectuur & technologie.

    BE
  • Ostermann Eric

    Architectuur & technologie.

    BE
  • Raf Basstanie

    Architectuur & technologie.

    BE
  • Robert De wilde

    Architectuur & technologie.

    BE
  • Peter Ryngaert

    Architectuur & technologie.

    BE

Periode 2: Vakantie in eigen land

  • Pascal Alaerts

    Vakantie in eigen land.

    BE
  • Lieven Hullebroeck

    Vakantie in eigen land.

    BE
  • Daniel Verle

    Vakantie in eigen land.

    BE
  • Jean-philippe Herkens

    Vakantie in eigen land.

    BE
  • Dries Dewilde

    Vakantie in eigen land.

    BE

Periode 2: Hobby en vrije tijd

  • Nicole Villers

    Hobby & vrije tijd.

    BE
  • Geert Casier

    Hobby & vrije tijd.

    BE
  • Luyckx Miranda

    Hobby & vrije tijd.

    BE
  • Sophie Schmids

    Hobby & vrije tijd.

    BE
  • Kaat Dirckx

    Hobby & vrije tijd.

    BE

Periode 2: Dieren

  • Caroline Robert

    Dieren.

    BE
  • Erard Swannet

    Dieren.

    BE
  • Jacques Vanhulle

    Dieren.

    BE
  • Dirk De beuckelaer

    Dieren.

    BE
  • Dolf Henderick

    Dieren.

    BE

Periode 2: Architectuur & Technologie

  • Lien Baeyens

    Architectuur & technologie.

    BE
  • Inge De schuyteneer

    Architectuur & technologie.

    BE
  • Marita Van steenberge

    Architectuur & technologie.

    BE
  • Greta Raymaekers

    Architectuur & technologie.

    BE
  • Eduard Vankelst

    Architectuur & technologie.

    BE

Periode 1: Vakantie in eigen land

  • Monica Van tendeloo

    Vakantie in eigen land.

    BE
  • Daniel Vanlandschoot

    Vakantie in eigen land.

    BE
  • Greta Raymaekers

    Vakantie in eigen land.

    BE
  • Marie Holzgen

    Vakantie in eigen land.

    BE
  • Tim Briers

    Vakantie in eigen land.

    BE

Periode 1: Hobby en vrije tijd

  • Katrien Stuyck

    Hobby & vrije tijd.

    BE
  • Kathleen Van schoorisse

    Hobby & vrije tijd.

    BE
  • Willy Dela ruelle

    Hobby & vrije tijd.

    BE
  • Anne-france Liénard

    Hobby & vrije tijd.

    BE
  • Filip Verelst

    Hobby & vrije tijd.

    BE

Periode 1: Dieren

  • Oona Van ransbeeck

    Dieren.

    BE
  • Muriel Vekemans

    Dieren.

    BE
  • Chris Bamps

    Dieren.

    BE
  • Kim Vanbesien

    Dieren.

    BE
  • Robert Engels

    Dieren.

    BE

Periode 1: Architectuur & Technologie

  • Philippe Evenepoel

    Architectuur & technologie.

    BE
  • Guido De bruyn

    Architectuur & technologie.

    BE
  • Carine Gillis

    Architectuur & technologie.

    BE
  • Roger Hamblok

    Architectuur & technologie.

    BE
  • Eric Tkindt

    Architectuur & technologie.

    BE
global.drag_and_drop.header
global.drag_and_drop.description